جدیدترین مطالب خلاقیت
خانه » اسلاید » ترفند دریافت 100 برابر شارژ بیشتر از ایرانسل (قانونی و واقعی)

ترفند دریافت 100 برابر شارژ بیشتر از ایرانسل (قانونی و واقعی)

مردم همیشه عاشق تخفیف هستند و این موضوعی است که هر فروشنده ای باید بداند.  به نظر میرسد با توجه به نفوذ گسترده سرویس های مبتنی بر بستر اینترنت نظیر VOIP ، ارسال پیام های متنی، صوتی و تصویری اوپراتورهای تلفن همراه ایرانی هم کم کم متوجه خواهند شد به جای اقدامات انحصارطلبانه و افزایش قیمت (!) نیاز است وارد بازار رقابتی شوند و مثل همه دنیا تعرفه های خود را کاهش دهند تا از زیان بیشتر در برابر رشد تکنولوژیکی جلوگیری کنند. از طرح های 1000 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه رایتل گرفته تا طرح 100 برابر شارژ بیشتر ایرانسل!

ترفند 100 برابر شارژ بیشتر از ایرانسل قانونی واقعی عملی

ایرانسل از عرضه طرح “کد شگفتی‌های ایرانسل” با قابلیت دریافت اعتبار مکالمه معادل 100 برابر مبلغ خرید، به مشترکان سیم کارت‌های اعتباری خود خبر داد.

مشترکین سیمکارت‌های اعتباری این اپراتور تلفن همراه کشور، با شماره‌گیری کد دستوری ویژه #۱*۴۴۴۴* و پیگیری منوهای سامانه هوشمند ایرانسل، می‌توانند با توجه به میزان مکالمه معمول خود، یک طرح پیشنهادی منحصر به خودشان را مشاهده و با انتخاب آن، ۱۰۰ برابرِ هزینه پرداختی، اعتبار مکالمه ایرانسلی دریافت کنند. به عنوان مثال، مشترکین با پرداخت 200 تومان در روز هشتم مردادماه، 20 هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی تا 31 مردادماه، بعد از اولین تماس خود دریافت خواهند کرد.

با توجه به اینکه از زمان خرید این پیشنهاد، تنها تا پایان همان ماه فرصت استفاده از ۱۰۰ برابر اعتبار مکالمه داخل شبکه هدیه برای مشترک فراهم است، توصیه میشود مشترکان در روزهای ابتدایی ماه، از این سرویس استفاده کند تا زمان بیشتری برای بهره مندی از هدیه آن ماه را در اختیار داشته باشد.

براساس این گزارش، بسته مذکور مختص خود مشترک می‌باشد و با شماره گیری کد #1*4444*، بسته مربوط به خود فرد نمایش داده می شود. این بسته‌ها با توجه به میزان مصرف مشترکین به روزرسانی می‌شود و میزان این شارژ 100 برابری، تا اعطای “یک ماه مکالمه رایگان” افزایش می‌یابد.

مشترکانی که از طرح‌های تعرفه رنگی و یا جزیره هوشمند ایرانسل استفاده می‌کنند می توانند به طور همزمان از این طرح استفاده کنید. (منبع: زومیت)

این که اوپراتورهایاوپراتورهای تلفن همراه چه میزان حاشیه سود هستند که حاظرند تا 100 برابر به مشتریان خود تخفیف دهند یک سوال خوب است اما همین که بالاخره اوپراتورهایایرانسل و همراه اول بالاخره با سیاست های جدید و خلاقانه فروش قصد رقابتی کردن بازار را دارند مساله ای است که جای تقدیر دارد چرا که با تمام کاستی های احتمالی در نهایت به نفع مشتری و ارتقای سطح مخابراتی کشور خواهد شد.

نظر شما چیه؟

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوال ضد روبات (الزامی)